cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Малюки від 2 до 3 років

Крихітки від 2 до 3 років

Центр розвитку дитини і сім’ї “JOY” радий вітати найменших своїх клієнтів! Незважаючи на такий маленький вік, Ваша дитина вже щосили пізнає навколишній світ: вчиться спілкуватися, говорити, уперше проявляє свої природні таланти. Саме тому так важливо не згайнувати дорогоцінний час і допомогти Вашій крихітці гармонійно розвиватися. Раніше розвиток в клубі ” JOY” – це можливість закласти найважливішу основу для подальшого навчання і розвитку малюка.

 

Зайняття з дітьми має особливу структуру, створену спеціально з урахуванням психічних, фізичних і розумових потреб Вашого малюка. Це дозволяє концентрувати увагу крихітки, викликаючи у дитини тільки позитивні емоції.

 

Урок складається з наступних блоків: 

 

1.Творчий розвиток

 

Ваш малюк розвиває свою уяву, формує сприйняття навколишнього світу і однолітків через створення нескладних аплікацій з використанням пальчикових фарб, творчих виробів з екологічного барвистого пластиліну, кольорового тексту. природного матеріалу різної форми і текстури. Ігри на розвиток дозволяють крихітці спілкуватися з іншими дітьми, отримуючи безцінний досвід, що, у свою чергу, сприяє розвитку мови. Беручи участь в творчих іграх Ваш малюк розкриває свої таланти і розвиває уяву; досвідченим шляхом отримує інформацію про властивості предметів і різних текстур; формує дрібну моторику; спілкується з однолітками і вчиться працювати в колективі.

 

2.Музичні “сходинки”

 

Цей музично-ігровий блок супроводжується стимуляцією тактильного сприйняття – демонстрацією іграшок і простими жестами, які може повторити малюк. Таким чином, розвиваються увага і пам’ять дитини, а також формується  в музичній самореалізації. У цьому блоці розвиток творчих здібностей малюка здійснюється за методикою Желєзнових, яка сприяє  зміцненню нервової системи крихітки; координації рухового апарату з мовним і музичним сприйняттям; розвитку мови; координації роботи і обміну інформацією між лівою і правою півкулями мозку малюка; стимуляції процесів сприйняття інформації, її розпізнавання і загального мислення.

 

3.Пізнавально-повчальний блок “Повчися”!

 

В якості основного виду роботи з дітлахами в цьому блоці використовується методика Г. Домана. У рамках методики малюки вчаться сприймати форми навколишнього світу, розвивають логічне мислення, формують майбутні навички читання і письма. Дошкільний розвиток дітей в цьому блоці складається з наступних компонентів: крихітка формує початкові уявлення про різні об’єкти, їх розмір і форму, віддаленість (чи наближеность), спрямованість дій; малюк розвиває своє мислення, вчиться розуміти такі параметри, як величина, колір і форма; тренується розрізняти цифри, букви і цілі слова; формує перші навички письма (прописування друкарських букв і цифр по обведеннях); продовжує розвиток дрібної моторики, координації рухів рук; крихітка формує уяву і логічне мислення; розширює кругозір і отримує позитивний життєвий досвід.

 

4.Блок “Ура фізкультурі”!

Цей блок спрямований на закладання у дитини основ здорового способу життя. Крім того, малятко відпочине від зайняття, рухатиметься і розслабиться. Центр раннього розвитку ” JOY” пропонує непосидькам попустувати на килимах і масажних доріжках, пройти вправи з м’ячем і обручем, пограти в рухливі розвиваючі ігри.

 

5. Юні леді і джентльмени

Блок по вивченню іноземних мов – чудова можливість швидко освоїти перші словесні конструкції і почати говорити англійською або німецькою, радуючи батьків. Іноземні мови подаються маленьким непосидькам як веселе і пізнавальне зайняття, завдяки якому діти швидко “схоплюють” елементарну лексику. Увесь комплекс вправ є захоплюючою грою, доповненою барвистим роздавальним матеріалом, веселими пісеньками, невеликими лічилками і віршами.

 

6.Вчимося граючи

Центр для дітей “JOY” допомагає малюкам засвоїти отримані знання і закріпити навички, тому останній блок зайняття – це самостійна гра малюка у присутності педагога і одного з батьків. Дитина може пограти яскравою розвиваючою іграшкою, вподобаною під час навчання, поспілкуватися з іншими дітьми. Затишна атмосфера Центру “JOY” дозволить батькам дітвори обмінятися досвідом, познайомитися і поспілкуватися, подивитися тематичні презентації і відеоматеріали.