cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
top image

ПРО НАС


О компанииПро нас

Центр  розвитку  дитини та cім’ї «JOY» – це комфортний простір для Вашої дитини, де малюк може не тільки всебічно розвиватися, а й інтересно проводити час. Затишна домашня атмосфера і доброзичливий клімат центру «JOY» допоможе Вам зрозуміти характер маленької людини, а Вашим дітям – розвивати природні таланти.

Стимулювати прагнення дитини до саморозвитку – ось основний метод роботи Центру раннього розвитку «JOY».

Наш девіз: “Допоможи мені зробити все самому”

      Ви будете задоволені невеликими затишними групами, які дозволяють врахувати індивідуальні, вікові та психологічні особливості кожної дитини.

      Досвідчені фахівці нашого центру використовують весь інтелектуальний і творчий потенціал, щоб дошкільний розвиток Ваших дітей був гармонійним, і, що не менш важливо, зберіг здоров’я малюка. З Вашою дитиною будуть працювати кваліфіковані педагоги, психологи і логопеди, які використовують у своїй практиці як сучасні, так і класичні методики навчання, що дозволить удосконалювати творчий потенціал Вашого сина або дочки, зберігши при цьому унікальний особистісний початок дитини. Застосування на заняттях зарубіжних і вітчизняних педагогічних методик В. Сухомлинського, М. Монтесоррі, Н. Зайцева, Нікітіних (розвиток мови, психічний розвиток дитини, розвиваючі ігри) підкріплюється 20-річним досвідом роботи педагогів та інноваційним навчальним обладнанням.

Центр раннього розвитку «JOY» пропонує сучасним батькам по-справжньому комплексний підхід до освіти, здоров’я та всебічного розвитку малюка. Кожен день, який дитина проведе з нами, дозволить йому згодом стати не просто освіченою, але й успішною, розвиненою, дійсно щасливою людиною. Мета роботи нашого центру раннього розвитку – гармонійне формування інтелектуальних, художньо-естетичних і творчих здібностей малюка.

          Ви приймете участь в захоплюючих програмах як для дітей, так і для дорослих. Поки з Вашим чадом працюють наші педагоги, ви можете зайнятися улюбленою справою (курси мов, фітнес, комп’ютерна грамотність, “Майбутні мами”). Центр розвитку дитини та сім’ї «JOY» – це унікальна можливість розвивати творчий потенціал, реалізовувати освітні плани і вдосконалювати інтелект, а також максимально розкрити свою індивідуальність.

          Приходьте в клуб, і Ви побачите все на власні очі, станете зі своїм малюком учасником ігор на розвиток, познайомитеся з нашими педагогами і просто приємно проведете час.

Центр розвитку «JOY» — затишок і радість для всієї Сім’ї!

          У Центрі розвитку дитини і сім’ї “JOY” працюють педагоги, яким притаманні любов до дітей, життєрадісність, високе почуття відповідальності, почуття справедливості, високий рівень культури, організаторські здібності, активність.

          Методику роботи з дітьми будують в напрямку особистісно орієнтованої взаємодії з дитиною. Таким чином, вихователі в Центрі розвитку дитини і сім’ї “JOY” з урахуванням вікових особливостей дітей протягом усього часу працюють в напрямку освітньої діяльності, розваг, дозвілля, ігор, фізичного виховання.