cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
top image

5-11 клас


Репетиторы по школьным предметам

Українська мова

На сьогодні важливо вивчати українську мову на вищому рівні, бо це ключ до знань, до інформації, до розуміння оточуючих. Як і будь-яка інша мова, українська потребує уваги та зусиль у вивченні, а підвалини для успішної атестації у школі варто закладати якомога раніше. “Joy” пропонує репетиторські заняття для учнів 5-11 класів для того, щоб вчасно помітити й ліквідувати прогалини у знаннях, підвищити свій оосвітній та культурний рівень, а також без турбот скласти усі іспити й успішно вступити у виш.

 

Физика, Химия, Биология

Дані дисципліни допомагають нам зрозуміти як влаштований світ, та які процеси проходять в нашому організмі та знати свій організм в цілому. При викладанні даних дисциплін велику увагу приділяється налагодженню контакту вчителя та учня шляхом діалогу та дискусії, так як більшість дітей боїться даних дисциплін. В основі лежить вивчення теоретичних основ, розв’язання задач, рівнянь реакцій. Вивучаються основні види виробництва в нашій області. При вивченні матеріалу використовуються такі засоби наочності, як: таблиці, схеми, рисунки приладів, самі прилади, макети. Матеріал розділено на модулі, для його закріплення проводиться зріз знань, таким чином ми виявляємо прогалини та, що було не достатньо зрозуміло з даної теми. В кінці кожного заняття задається домашнє завдання.

 

Інформатика

Інформатика сьогодні є важливим предметом в силу розвитку цифрових технологій, без цих знань сучасній людині важко орієнтуватися в сучасному суспільстві.Курс інформатики включає в себе більш поглиблене вивчення даного предмету, та буде цікавий для тих, хто зацікавлений в основах алгоритмізації та програмування. В основу курсу входить вивчення офісних програм, користування ними, мережа Інтернет, створення сайтів, основи лінійного та візуального програмування. Безпека листування в Інтернеті.

 

Географія

Знання географії потрібні кожному із нас, без них ми не зможемо орієнтуватися на місцевості, спрогнозувати приблизно погоду на наступний день та на крайній випадок зорієнтуватися, якщо загубилися, в цьому всьому нам допоможе географія. Під час вивчення даного предмету слід велику увагу приділяти практиці, чим ми й займаємось. Шляхом практичних робіт  з географії, роботи з контурними картами, орієнтування на місцевості та складання маршрутів руху, вивчення промисловості України, екскурсії на виробництва та по території України.

Варианты обучения: возможны индивидуальные, парные или групповые (3-6 чел) занятия.

 

Подготовка к ДПА и ЗНО

Центр развития ребёнка и семьи “JOY” предлагает свою профессиональную помощь при подготовке к внешнему независимому оцениванию с полным методическим обеспечением. Только качественная подготовка к внешнему независимому оцениванию является основой успешной сдачи тестирования и поступления в лучшие ВУЗы Украины.

Варианты обучения: возможны индивидуальные, парные или групповые (3-6 чел) занятия.